Tere tulemast kunstniku maailma!

Olen Anita Karma, Tallinnast pärit kunstnik ja sisekujundaja. Minu abstraktses stiilis maalid on täis kontraste, mängulisust ja jutustamata lugusid – kunst, mille ülim eesmärk on viia vaataja väljapoole tavapärasuse piire, pakkudes mõtteainet ja emotsioone.

Inspiratsiooni leian elust enesest – selleks võib olla juhusliku mööduja naeratus tänaval, metsik lilleaed või lihtsalt karbitäis uusi pintsleid. Suurimateks mõjutajateks on olnud sisearhitektuuri õpingud Portugalis ja maalikunstnikust vanaisa, kuid kõige olulisemat rolli iga maali sünni juures mängivad eelkõige peas keerlevad mõtted ja hingeseisund. Lisaks maalimisele ja kujundustöödele õpin ja arendan end edasi, omandades kunstiõpetaja eriala magistrikraadi Tallinna Ülikoolis.

Midagi rohkemat kui lihtsalt pildid

Veebigaleriisse olen üles seadnud mitmed viimastel aastatel valminud tööd, millest mõned on juba leidnud tee erakogudesse Eestis, Itaalias ja Venemaal, teised aga ehtimas näitustesaale ja ootamas kedagi, kelle hingelindu lummata ja rõõmustada.

Kui üks minu maalidest võiks ka Sinu kodu kaunistada või oled huvitatud koostööst, siis võta kindlasti ühendust! Ootan Sind oma näitustele ja oled alati teretulnud nautima värvide pillerkaari kodulehe maaligaleriis.

Minu igapäevatööks on sisekujundus, seepärast saan Sulle abiks olla nii eramute kui äriruumide disainimisel. Vaata referentse ja paneme üheskoos ruumid elama!

 

Rõõmsate kohtumisteni!
Anita Karma

ÜLES